Windows için En iyi 3 Antivirüs Uygulaması

Tüm çalışmalarınızı ve özel bilgilerinizi sakladığınız sistemlerinizin dış tehditlere karşı korunmasını sağlayan anti virüs programları her zaman ücretli olmak zorunda değil. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz oldukça kaliteli programlar bulunmakta. Ancak ücretsiz olarak hangi programı telefon için kullandığınızda oldukça önemli bir konudur. Dikkat etmediğiniz takdirde telefonunuza veya bilgisayarınızda oluşabilecek sorunlar oldukça büyük. Bir anti virüs programında dikkat edilmesi gereken özellikler vardır. Bunlardan ilki kurmuş olduğunuz anti virüs programı telefonunuzdaki veya bilgisayarınızdaki virüs programları kolayca bulmalı ve çözümlemelidir. Diğeri ise en önemli kullanım özelliklerinden biridir.

Telefonunuza veya bilgisayarınıza kurduğunuz anti virüs programı bilgisayarınızı yavaşlatmamalı ve günlük işlemlerinizi yaparken yavaşlıktan dolayı sorun yaşamamalısınız. Birçok işinizi ve günlük yoğunluğunuzu idare ettiğiniz teknolojik ürünlerinizin sorunsuzca kullanılabilmesi için sizler için fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak hazırladığımız en iyi virüs programından birini kullanabilirsiniz. Buna göre belirlenmiş en iyi 3 antivirüs programı şöyledir

McAfee anti virüs Plus : intel bilişim şirketinin arkasında bulunduğu bu virüs programı virüs sistemini çok fazla zorlayan etkili bir tarayıcı görevi görür.

mcafeegorsel1Pin

Bitdefender Internet Security : bilgisayarınıza asla yavaşlatmıyor hızlı bir şekilde bilgisayarınızı 7/24 etkili koruma sağlıyor. Sağlamış olduğu destek ve etkili ara yüz formu ile bu anti virüs programı en iyi programlardan birisidir. Premium fiyat avantajı ile sizlere kaliteli bir virüs tarayıcı imkanı sağlanıyor.

Bitdefendergorsel2Pin

Kaspersky Internet Security : tüm anti virüs programları arasında virüs ve spy tanımlama veri tabanına sahip olan virüs programı premium fiyatlar ile 60 Dolar civarında ücretlendirilir.

kasperskygorsel3Pin

Sizde hesaplarınızın veya bilgisayarınızdaki bilgilerin karmaşık bir hale gelerek donmasını veya kaybolmasını istemiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi 3 antivirüs programı arasından birini telefonunuza veya bilgisayarlarınıza yükleyebilirsiniz.

Bu liste Cep telefonları ve bilgisayarlar için yazılım üreten firmalar arasın yapılan bir karşılaştırmadır.

Sistem Uzmanı, Linux Hacısı, El-Kernel

Yorum yapın