Programlar Tek Tıkla Nasıl Geri Yüklenir ?

Bilgisayarlar günümüzde birçok konuda bizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle yeni bilgisayarların kurulumu oldukça fazla süre almaktadır. Programların çeşitliliği ile birlikte çöken bilgisayarları yeniden kurmak zorlu bir şekilde olmaktadır. Bu noktada programlar tek tıkla nasıl geri yüklenir sorusu ön plana çıkmaktadır.

ninitegorsel1Pin

Programları tek tıkla geri yüklemek için geliştirilen ninite.com ismindeki internet sayfası sizler için uygulamaları tek tek yükleme sorununu ortadan kaldırmaktadır. Bu sayfaya girerek kullanmak istediğiniz programları işaretliyorsunuz ve programlar otomatik olarak yüklenmeye başlıyor.

Böylece aşağı yukarı 40 uygulama yüklemesi gerektiren bilgisayarınızda tüm bu programların arka arkaya otomatik olarak yüklenmesi sağlanmaktadır.

ninitegorsel2Pin

Ninite.com internet sayfası ile tarayıcı, medya oynatıcı, codec gibi yazılımları aynı anda kurma imkanına sahip olmaktasınız. Eğer kullanmak istediğiniz program sayfada bulunmuyorsa sadece o programları kendiniz yükleyeceksiniz.

Listede olan programları ise internet sayfası sizin yerinize yükleyecektir. Özellikle yeni bilgisayar alanlar ya da son dönemde aldığı bilgisayarı çöken kullanıcılar mutlaka bu sayfaya uğramalıdır. Böylece hem zamandan kazanacak hem de tüm programları görerek yükleme imkanına sahip olacaksınız.

Sistem Uzmanı, Linux Hacısı, El-Kernel

Yorum yapın