Ücretsiz 24 Saatlik IPTV Test Hesabı Nasıl Alınır?

İzleyeceğiniz içerikler ücretsiz herhangi bir sağlayıcıda bulunmuyorsa ve paralı servisleri kullanmak istemiyorsanız doğru yere ulaştınız. Para ödemeksizin IPTV hesabı alabilirsiniz, dünya çapında pek çok sağlayıcıdan içerikleri hiçbir ücret ödemeden bir gün boyunca izleyebilirsiniz.

Bu hizmeti sağlayan çeşitli web siteleri bulunmakta genelde çoğu aynı paneli kullandığı için bir rehber hazırlamak istedim. Karşınıza çıkan ekranda “Personal” seçeneğini seçin ve e-posta adresinizi girerek kayıt işlemini tamamlayın.

24 saatlik iptv nasıl alınır, ücretsiz iptv izlemekPin

Bu işlemden hemen sonra size bir e-posta gelecek yapacaklarınızla ilgili bilgiler vs de gönderilmiş olacak, kayıt sırasında ekranda “Your account has been created and a message with further instructions has been sent to your email” görmelisiniz. Bu başarılı bir şekilde kayıt olduğunuz anlamına gelir.

Size gönderilen e-postanın spam klasörüne düşebileceği ihmali olduğu için kontrollerinizi yapın. Size gönderilen e-posta içerisinde giriş yapacağınız URL bilgisi, kullanıcı adı ve parola bilgisi yer aldığından dolayı bunları bir yere not alın.

ücretsiz iptv izlemek, ücretsiz maç izlemek, 24 saatlik test yayını nasıl alınır, ücretsiz iptv test hesabıPin

Mailde gelen bilgilerle “Sign In” deyin ve siteye giriş yapın. Ekranda bir mesaj belirecek mesajda “Let’s Get Started” yazacak dediği gibi artık işlemlere başlayabiliriz. Sağ üstte yer alan “Add Line” butonuna basın burada IPTV‘niz için kullanacağınız bilgiler oluşturulacak beğenirseniz parasını verip devam ettirebilirsiniz.

ücretsiz iptv hesap açılışı, 24 saatlik test yayın açılışı, iptv test hesabıPin

Gelen seçenekler içinde en alt soldaki “Bouquet List” içerisinden IPTV hesabınızda olmasını istediğiniz kanalları seçebilirsiniz isterseniz de benim gibi “Check All” kutucuğunu işaretleyip tüm dünyadaki kanalları dahil edebilirsiniz. Hesabınızı oluşturmak için sağdaki “Create New” butonuna tıklayın.

Kullanıcı hesapları listesinde aşağıdaki gibi hesabınız gözükecek. Bu aşamadan sonra isterseniz webplayer üzerinden isterseniz de direk olarak sistemin size verdiği bilgiler ile IPTV‘nizi izlemeye başlayabilirsiniz. Üyelik ile uğraşamam diyen arkadaşlar coğrafya kilidi bulunan kanalları izleyemeyecekler tamamen halka açık olan yayınlara buradan ulaşabilirsiniz. Üyelik almanıza gerek yoktur.

iptv giris bilgileri, iptv indir, ücretsiz iptv izle, ücretsiz iptv hesabı açPin

Bu listede ise sağda yer alan “Manage Line” tablosu altında indirme ikonuna tıklayarak ihtiyacınıza uygun yapılandırmayı alabilirsiniz. Örnek olması amacıyla desteklediği cihaz ve format bilgisine ulaşabilirsiniz.

iptv destekleyen listesi, iptv cihaz listesiPin

Dipnot: Legal olmayan içeriklerin izlenmesinden doğabilecek yasal yaptırımlardan hiçbir zaman sorumlu değilim.

Sistem Uzmanı, Linux Hacısı, El-Kernel

“Ücretsiz 24 Saatlik IPTV Test Hesabı Nasıl Alınır?” üzerine 2 yorum

Yorum yapın