/ Windows

Hitman Pro ile Malware Temizliği

Milletçe önümüze gelen her linke tıklama gibi bir huyumuzun olduğunu üzülerek söylemek istiyorum. Hitman pro sayesinde bu tıkladığınız linklerden bulaşan tarayıcı virüslerini temizleyebilir ücretli sürümünü yüklediğiniz tatktirde de tüm malwareleri temizleyebilirsiniz.Programını indirebilirsiniz.

Programı indirir indirmez direk olarak satın al mevzusunu açacaktır.Devamlı linklere böyle tıklama gibi bi fantaziniz var ise gerçekten çok işinize yarayacaktır.kurulumun ana sayfası görüdüğü gibi istenirse direkde çalıştırılabilir.Alt taraftaki tekme atan bi eleman var onun yardımıylada USB niye bir hitman pro kopyası alabilir sistem başlatılmadanda taratabilirsiniz.

hitmanprogorsel1

lisansımızıda kabul ediyoruz ben okudum önemli birşey yok sadece önemli veriniz silinirse karışmayız diyolar onu hepsi diyor takılmayın

hitmanprogorsel2

Bu kısım kurulum kısmı tek bi sefer kuracaksanız sistemimde dur diyin yoksa çalıştırın mailinizi mutlaka girin yoksa tarayıp bulduklarınızı silemezsiniz haberiniz olsun.

hitmanprogorsel3

ve sonunda tarama işlemimiz başlıyor.Sisteminizin hızına ve dosyaların sayısına göre değişiklik gösterecektir.

hitmanprogorsel4

Benim sistemde de durum pek hoş değil gibi duruyor ancak normal yazılım vs gibi işlerle uğraştığım ve MYSQL inj için havij bulunuyor bundan dolayı normal bunun dışındakiler izleme çerezleri tabi ki bu tehlikeli bir durum ve hemen siliyoruz.

hitmanprogorsel5

ve sonunda program şüpheli olan tüm dosyaları temizledi ve sistemimiz rahat bir nefes aldı bende bulunanlar zararsız ve şüpheli mahlukatlar dışında önemli gözükebilecek hiçbir şey yok umarım sizin bilgisayarınızda öyledir son durum aşağıdaki şekilde.

hitmanprogorsel6

NOT: Hitman Pro gerçektende kötücül temizlemede çoğu virüs programından ve çoğu ufak boyutlu yazılımdan daha işlevseldir ve güvenle kullanabilirsiniz.